Такі кадри нам потрібні? Соратник Зеленського побачив професійних і чесних людей у керівництві «ДНР» та «ЛНР»

<p>На думку Ткаченка, на окупованих територіях у владі «є люди зі здоровим глуздом, чесні і порядні люди, які хочуть миру, хочуть повернення територій» Об этом сообщает <a href=top-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Такі кадри нам потрібні? Соратник Зеленського побачив професійних і чесних людей у керівництві «ДНР» та «ЛНР»">

На думку Ткаченка, на окупованих територіях у владі «є люди зі здоровим глуздом, чесні і порядні люди, які хочуть миру, хочуть повернення територій»

«Мені здається, що і на тому боці зараз «у владі» все одно є професійні люди», — заявив Ткаченко


Радник секретаря РНБО, народний депутат від «Слуги народу» Максим Ткаченко впевнений, що в керівництві «ДНР» та «ЛНР» є професійні люди і хтось із них може залишитися в команді нової влади.


Про це він сказав журналістам проєкту Радіо Свобода «Донбас.Реалії».


«Мені здається, що і на тому боці зараз «у владі» все одно є професійні люди. Все одно є люди зі здоровим глуздом, чесні і порядні люди, які хочуть миру, хочуть повернення територій. Але з різних причин залишаються там. Багатьох ми з вами знаємо. І я не виключаю, що хтось із них може залишитися в команді нової влади», – заявив Ткаченко.
Водночас на запитання журналіста, чи готовий би Ткаченко був поїхати і стати, наприклад, «наполовину» мером Луганська разом з якимось Пілавовим (так званий «глава адміністрації Луганська» в окупації – ред.), нардеп відповів: «Ну, напевно, ні».


Нагадаємо, 5 листопада збройні формування Російської Федерації сім разів порушили режим припинення вогню.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/taki-kadri-nam-potribni-soratnik-zelenskogo-pobachiv-profesiynih-i-chesnih-lyudey-u-kerivnictvi-dnr-ta-lnr-638161.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя