Пенсіонери - переселенці зможуть отримати 884 гривні адресної допомоги на оренду житла

align="absmiddle"

Департаменти соціального захисту в повному обсязі виплачуватимуть компенсацію за оренду житла на 6 місяців для переселенців зі Сходу України, зокрема пенсіонерам та інвалідам.

1 жовтня прийнято урядову постанову, яка передбачає надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Надання грошової допомоги таким особам пов’язане з необхідністю покриття витрат на проживання, у тому числі, у зв’язку з наближенням зимового періоду.

Відповідно до постанови, адресна допомога призначається особам, які обліковані органами соціального захисту населення. Вона виплачується з дня звернення строком не більше, ніж шість місяців, у таких розмірах: для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) — 884 гривні на одну особу (члена сім’ї), для працездатних осіб — 442 гривні на одну особу (члена сім’ї). Загальна сума допомоги на сім’ю розраховуватиметься, як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 2 400 гривень.Источник: “http://briz.if.ua/24090.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя